Haber

Serhat Teoman, Depremden Kurtulan Kişiyi Enkazdan Kurtardığını Açıkladı: “Oğlunu Kurtaran Ben Değilim”

Kahramanmaraş ve 10 ili etkileyen depremlerde binlerce hayat kurtarıldı. Bunlardan biri de Hatay’da beyin sarsıntısına yakalanan ve enkazda eşini kaybeden Gülür Aktı ve oğluydu. Depremzede Akti, oyuncu Serhat Teoman’ın oğlunu enkazdan kurtararak hastaneye getirdiğini söyleyince ünlü oyuncu gündem oldu. Teoman, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla bir yanlış anlaşılma olduğunu belirtti.

Kahramanmaraş merkezli 10 ilimizi yerle bir eden 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerden etkilenen illerimizden biri de Hatay oldu.

Hatay’da eşini enkaz altında kaybeden 46 yaşındaki Gregory Akti, oğlunun kurtarıldığını büyük bir minnetle duyurdu.

Depremzede Yusuf Aktı, oğlunu enkazdan çıkarıp hastaneye getiren kişinin oyuncu Serhat Teoman olduğunu söyledi.

Akti’nin ‘Hayatımın anlamı her şey, ben eşimi kaybettim. Oyuncu Serhat Teoman gelip oğlumu bir melek gibi uçurarak hastaneye götürdü. ‘Oğlumun hayatını kurtardı’ açıklamalarının ardından ünlü oyuncu gündem oldu.

Depremzedenin konuşması:

Depremzedenin bu açıklamaları çok konuşulurken Serhat Teoman’dan bir açıklama geldi. Teoman, “O kişi ben değilim” dedi.

Ünlü oyuncu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim. Depremzede Gülür Hanım oğlunu enkazdan kurtardığımı söyledi ama sanırım o sıkıntılı anlarda bir benzetme oldu. Allah razı olsun. kurtaran kişiden Allah razı olsun, Smiler Hanım ve oğlu ile birlikte tüm depremzedelere acil şifalar diliyorum.

İşte o açıklama:

sarikamishaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu